Niezależne platformy parkingowe – Opis

Problem ze znalezieniem wolnego stanowiska parkingowego dotyczy zarówno przestrzeni publicznej, jak i prywatnych obiektów – np. budynków firmowych czy mieszkalnych. W halach i garażach podziemnych można jednak w prosty sposób znacząco zwiększyć ilość miejsca przeznaczonego na postój pojazdów. Rozwiązaniem są oferowane przez nas platformy parkingowe niezależne, które przy zastosowaniu zaawansowanych technologii modułowych i półautomatycznych mogą zmieścić nawet kilkadziesiąt samochodów.

Niezależne platformy parkingowe – co warto o nich wiedzieć?

Poszczególne poziomy w specjalnych garażach podziemnych czy halach na auta mają najczęściej kilka metrów wysokości. Dzięki temu mogą je użytkować kierowcy zarówno aut dostawczych, jak i osobowych – tych drugich w tego typu obiektach znajduje się przeważnie najwięcej. Sprawia to z kolei, że znajdująca się nad nimi wolna przestrzeń pozostaje niewykorzystana. Aby efektywnie ją zagospodarować, warto postawić na niezależne platformy parkingowe, których jesteśmy producentem.

Przy takich konstrukcjach pojazdy w dolnej części są transportowane pod powierzchnię, co z kolei umożliwia wjazd na wyższe stanowiska innym autom. To przemyślane i łatwe w użytkowaniu rozwiązanie, zapewniające podwojenie liczby miejsc przeznaczonych do postoju samochodów. Doskonale sprawdza się w garażach podziemnych biurowców i bloków mieszkalnych. Każda wykonana przez nas platforma parkingowa niezależna jest dopasowywana pod kątem wymiarów oraz maksymalnego udźwigu do potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień!

 

platformy parkingowe niezależne